הסיפור שלנו

היי, אנחנו Xtra

בעידן של עבודה אינטנסיבית, עובדים חרוצים ומנהלים עסוקים, אנחנו ב- Xtra Business עובדים כדי להוריד מכם לפחות משימה אחת – חלוקת מתנות לעובדים. עם למעלה משני עשורים של פעילות, עבודה עם החברות והארגונים הגדולים ביותר במשק ולמידה של הצרכים המשתנים, פיתחנו מערכת ניהול מתנות חכמה, המאפשרת לכל ארגון לנהל באמצעות ארנק דיגיטלי חדשני את תקציב המתנות. 

הניסיון שלנו לימד אותנו שמרבית המנהלים רוצים לפרגן לעובדים, עם זאת, אנחנו גם יודעים שמרבית האירועים נשכחים בגלל אינטנסיביות השגרה – וזו הסיבה שהקמנו את Xtra. עם המערכת הדיגיטלית החכמה שלנו, תוכלו כעת לנהל את תקציב המתנות, לעקוב בכל זמן ומכל מקום אחר פעולות במערכת ולבצע מגוון פעולות בשירות עצמי.

+2000 ספקים

לעובדים שלכם תעניקו את החופש לבחור את המתנה המושלמת עבורם בזכות מאגר הספקים הענק שלנו, המכיל למעלה מ2000 ספקים שונים שנבחרו בקפידה, ומעודכנים באופן שוטף כל הזמן.

מערך ניהול תקציב

החברה שלכם נהנית ממערך ניהול תקציב, מלאי וחלוקת מתנות באמצעות המערכת הדיגיטלית שלנו, אותה אתם תטמיעו בחברה כמו ארגונים וחברות מהגדולים במשק הישראלי שעושים את זה כבר עכשיו.

פתרונות יעילים

המערכת מאפשרת לכם מגוון רחב של פתרונות יעילים ומשתלמים למתן וניהול שוברי מתנה דיגיטליים הן ללקוחות והן לעובדים שלכם.

מתנה לכל מטרה

בין אם תרצו לפרגן לעובד/ת במתנה ליום-ההולדת, חתונה, גיוס של הבן או בת-מצווה של הבת – יש לנו את המתנה המושלמת לכל מטרה. אז איך זה עובד?

  1. נכנסים לארנק הדיגיטלי דרך המובייל או המחשב
  2. בוחרים תקציב למתנה
  3. המערכת מסננת את המתנות הרלוונטיות מבין אלפי מתנות
  4. בחירת מתנה בהתאם לגובה התקציב
  5. שליחת המתנה לעובד/ת בקליק אחד
  6. המתנה נשלחת באופן מיידי דרך הדוא”ל והודעת SMS

 

עם Xtra, כל אירוע נחגג – ואף יום-הולדת לא נשכחת!