מתנות תודה לעובדים

מתנות הוקרה לעובדים תשפר את המעורבות, השימור, הפרודוקטיביות והמורל בחברה. אתם יכולים להפגין את הערכתכם באמצעות Happy Hour, מתנה לעובדים כאות תודה, חלוקת פרסים, ימי גיבוש, שוברי מתנה, חופשות, שבחים במדיה החברתית ועוד.

 

מתנות תודה לעובדים

מתנות הוקרה לעובדים תשפר את המעורבות, השימור, הפרודוקטיביות והמורל בחברה. אתם יכולים להפגין את הערכתכם באמצעות Happy Hour, מתנה לעובדים כאות תודה, חלוקת פרסים, ימי גיבוש, שוברי מתנה, חופשות, שבחים במדיה החברתית ועוד.

כדי להצליח, כל חברה צריכה צוות חזק ויציב. כדי למצוא את הכשרונות הנכונים זה מצריך מאמץ, ולכן חשוב לשמר את העובדים לאורך זמן. אחת הדרכים הטובות ביותר לשמר את העובדים שלכם היא להפגין את הערכת החברה כלפיהם.

הכירו את הדרכים לגרום לעובדים שלכם להרגיש מוערכים

ריכזנו עבורכם כמה דרכים יצירתיות להראות לעובדים שלכם עד כמה אתם מעריכים אותם:

הפגנת הערכה באופן שוטף

אתם יכולים להביע הוקרה לעובדים שלכם באמצעות מחוות קטנות באופן קבוע, באמצעות בחירת יום בשבוע בו כולם יודעים שזה הזמן הכיף בשבוע. בנוסף לכך, אתם יכולים ליצור פעילויות מגבשות, ולתת לעובדים שלכם להעניק מתנות קטנות אחד לשני. מתנות בין העובדים מטפחות אווירה של הערכה, כבוד ועבודת צוות איכותית.

זוהי דרך נפלאה לשפר את מערכות היחסים והקרבה בין העובדים, וגם להכיר בהישגים ובתרומה שלהם באותו שבוע, שיגיעו לשבוע לאחר מכן עם כוחות מחודשים ומלאים במוטיבציה.

הביעו את התודה שלכם ברשתות החברתיות

אתם יכולים להוקיר את העובדים שלכם בעמודי הרשתות החברתיות באירועים מיוחדים ואישיים כמו ימי הולדת. הפוסטים יכולים לכלול תמונה של העובד, ומשפט שמדגיש את התרומה של אותו עובד לארגון, או עובדה מעניינת אודותיהם שעמיתיהם לעבוד עשויים לא לדעת.

תבנו מערך תגמולים בחברה

מערך תגמולים זוהי אחת הדרכים הפופולריות ביותר להביע הערכה כלפי עובדים, ולתמרץ אותם להמשיך ולהגדיל ראש ולהגיע ליעדים. ברגע שאנחנו מציבים מטרות לעובדים שלנו, מטרות שהם יכולים לעמוד בהם, הם נחושים יותר להשיג אותם. כשהעובדים שלכם יודעים שהם יקבלו תגמול על המאמץ, הם יתאמצו עוד יותר. 

הציעו פרסים למובילים

בכל צוות יש עובדים מובילים, עובדים שהחברה חשובה להם וההישגים האישיים שלהם. הבעת הערכה עבור הגדלת ראש, הינה חשובה עבור כל הצוות. ברגע שכל הצוות ידע שהוא מתוגמל ומוערך אודות מאמצים נוספים שהוא עושה, הוא תמיד ישאף לעשות כן. בנוסף לכך, הבעת ההערכה תגרום למובילים לרצות להשיג עוד ועוד פרסים, ולהיות מוערכים יותר ולהתקדם בחברה.

אירועים מגבשים לכל החברה

ימי כיף ואירועים ממותגים זוהי אחת הדרכים הטובות ביותר לתגמל את העובדים שלכם, ולהוציא אותם מהשגרה. פעילות מחוץ לתחום המשרד היא משחררת ומקרבת לבבות, היא מאפשרת לעובדים שלכם להכיר אחת את השנייה טוב יותר, להתקרב ובעיקר – ליהנות יחד! אירועים מיוחדים הם הזדמנות מצוינת להעניק מתנות, להכיר בעובדים ולשפר את האווירה בחברה ואת רמת המוטיבציה של כולם.

תחגגו ימי הולדת

ציון יום הולדת של עובד במשרד מראה לו ולכולם שהם חשובים למערכת. תחגגו את ימי ההולדת של העובדים שלכם עם ארוחת צהריים מפנקת או עוגה ממותגת. דרך נוספת לחגיגות יום ההולדת של עובד היא להעניק לו יום חופשה במתנה ביום ההולדת שלו! מי לא רוצה לעבוד בחברה בה יש חופש ביום ההולדת? אף אחד. בנוסף לחגיגות, אתם יכולים להעניק לעובדים שלכם מתנה אישית ביום ההולדת, ולרגש אותם.

העניקו לעובדים שוברי מתנה

הענקת תמריצים ושוברי מתנה היא אחת הדרכים המקובלות יותר לתגמל ולהוקיר עובדים בעידן של היום. בזכות פתרונות תגמול שונים אתם יכולים להעניק לעובדים שלכם שוברי מתנה בקלות ובמחירים אטרקטיביים במיוחד. 

הציעו הזדמנויות הכשרה

העניקו לעובדים שלכם את האפשרות להתפתח ולהרחיב את סל הכישורים שלהם. אתם יכולים לשלוח אותם לכנסים, קורסים, להציע השתתפות בשכר לימוד ועוד. כל אלה יעניקו גם לעובדים וגם לחברה ערך מוסף משמעותי מלא ביתרונות. למידה והתפתחות חשובה גם לעובדים וגם לחברה, במיוחד בעידן בו הדברים כל הזמן מתחדשים, מתפתחים ומצריכים למידה מחדש. 

בשורה התחתונה

מתנות לעובדים ותחושת ההוקרה היא חשובה להצלחת החברה ותורמת לאוירה של עשייה במשרד. אתם יכולים לתגמל את העובדים שלכם, להוקיר אותם, לפנק אותם וגם להעניק להם הזדמנויות להתפתח. כל אלה יביאו להשפעה ישירה על תפקוד העובדים, רמת שביעות הרצון שלהם ולשגשוג החברה.

מעוניינים להיכנס למערך התגמולים של אקסטרא? צרו איתנו קשר עוד היום ונשמח ליצור לכם מערך מותאם משלם!

השאירו פרטים עכשיו ואנו נדאג ליצור איתכם קשר בהקדם