שוברי מתנה לעובדים

יותר ויותר חברות וארגונים מבינים שחשוב לשמור על רמת שביעות רצון גבוהה של העובדים, וכן לתגמל אותם בהתאם לעבודה המוערכת שהם מקדישים לעבודה.

מתנות עם משמעות לעובדים

שוברים לעובדים – מה, למה ואיך?

האחריות המרכזית של כל חברה או בעל עסק היא האחריות להצלחה מתמשכת, רציפה ויציבה. שימור לקוחות, הבטחת מוצרים באיכות הגבוהה ביותר וכמובן מעקב אחר העלויות והפרודוקטיביות הם מרכיבי ההצלחה, ומי הגורם המשפיע על כל אלה? העובדים שלכם כמובן!

הענקת שוברי מתנה לעובדים שלכם מגבירה את תחושת ההערכה

הגדול ביותר של העסק. העובדים דואגים לכל היבט בחברה, מהקטן ביותר ועד הגדול ביותר. זו הסיבה שהחברות המובילות בארץ ובעולם שמות דגש על שביעות רצון העובדים שלה. הדאגה לעובדים היא דרך בטוחה ליצור הצלחה מתמשכת.

אנחנו רואים יותר ויותר מחקרים המעידים על כך שעובדים היו משקיעים יותר אנרגיה בעבודה שלהם, אם יזכו להכרה במאמצים שהם עושים עבור החברה. וכך גם הפוך, עובדים שחשים בחוסר הכרה על עבודתם, מחפשים מקומות עבודה חדשים.

לכן, חשוב שלא לזלזל בחשיבותם של תגמולים. בואו נבחן יחד, כיצד תגמולים לצוות כמו גיפט קארד מתנה לעובדים יהיו יעילים עבור העסק שלכם.

היתרונות של תגמול עובדים באמצעות שוברים

מחקרים מראים שעובדים אשר מתוגמלים ומרגישים מוערכים הם עובדים עם ביצועים יותר טובים ששומרים על נאמנות ומוטיבציה גבוהה לאורך זמן. לכן סביר להניח שכשתתגמלו עובדים באופן ראוי תזכו לראות:

  • עובדים בעלי מוטיבציה הרבה יותר גבוהה לעבודה
  • עובדים פרודוקטיביים יותר כיוון שהם אוהבים את העבודה שלהם
  • עובדים נאמנים ומעורבים יותר, שמגדילים ראש
  • חווית הלקוחות תשתפר באופן מדהים, ושביעות הרצון של העובדים תורגש באופן בולט. מה שיעודד לקוחות חוזרים, והמלצות בשפע.
  • צפי לעלייה ברווחיות החברה ככל שכל העובדים במחלקות השונות יתאחדו ויעבדו בשיתוף מתוך לויאליות למערכת.

מתי עליכם לתגמל את העובדים שלכם?

תחושת הערכה, הינה צורך אנושי בסיסי, וזה יחול גם על יחסי עובד מעביד. הסטטיסטיקות מראות שהכרה במאמץ העובדים מגבירה באופן ישיר את שביעות רצונם ואת המעורבות בעבודה, וזו הסיבה שזה לא מפתיע שתוכניות תגמול והכרה פופולריות יותר ויותר ברחבי העולם.

השאלה הנשאלה היא מתי ואיך כדאי לתגמל את העובדים בצורה נכונה? מהם הכללים לצמיחה בריאה?

הערכת עובדים יכולה להתבצע במספר דרכים. אתם יכולים בעצם להגדיר תוכנית תגמולים רשמית, המבוססת על ביצועים ובונוסים. לחילופין, אתם יכולים להבטיח ולהעניק לעובדים שלכם מתנות לאירועים חשובים כמו ימי הולדת, חתונות, לידות וכו’.

מהניסיון שלנו, הגרסה ההיברדית מבין השניים היא היעילה יותר. אבל בכל גישה בה תבחרו לנקוט, עליכם סוד ההצלחה הוא העקביות והדיוק שלכם. החמצה של יום הולדת או אירוע חשוב של מישהו, היא דרך קלה לאבד מוטיבציה שנבנתה במהירות.

על מה כדאי לתת שוברים לעובדים?

תגמולים ותמריצים יכולים להתבסס על מספר הישגים, והם בהתאם לבנה העסק שלכם ולמטרות שאתם מציבים, זה גם יכול להיות פתרון טוב כמתנה לכל אירוע.

הנה מספר רעיונות לתגמול עובדים באמצעות שוברים:

  • עמידה ביעדי מכירות
  • עמידה בלוחות זמנים
  • לקוחות חדשים
  • פידבק חיובי מלקוחות
  • עזרה והגדלת ראש בצוות

חשוב לזכור – על מנת שתגמולים יהיו יעילים, עליכם לתת אותם בגישה של רצון לתגמל כמה שיותר. ולכן, עליכם ליצור תכנית תגמולים ניתנים להשגה על ידי כל חברי הצוות. על הצוות שלכם להרגיש שהוא שזה בהישג ידו, כי במידה ולא, הוא יוותר מראש ואתם תקבלו את התוצאה ההפוכה.

אין זה אומר שהיעדים צריכים להיות קלים, אלא שצריך להניח הרבה אבני דרך.

לדוגמא, זה טבעי שיהיו חברי צוות שאפתניים יותר שעובדים קשה כדי להשיג מטרות ולקצור פירות במהירות, בעוד שאחרים ישמחו לשבת בחיבוק ידיים, ולעתים קרובות לא לקבל שום פרס. כשזה קורה, עליכם לדאוג שלא נוצרת מתיחות בין חברי הצוות שתשפיע על האווירה בכל המשרד – קנאה היא גורם מרכזי שיכול להזיק למאמצים שלכם.  תוכלו למנוע את זה באמצעות תכנית תגמולים מדורגת, בצורה כזאת שכל העובדים ימצאו את עצמם מתוגמלים בדרך כלשהי.

דבר נוסף וחשוב שעליכם לדעת, הוא שלא משנה מה תחליטו, המדיניות שלכם חייבות לעבור באופן ברור לעובדים שלכם. הם חייבים לדעת בדיוק מה הם צריכים להשיג, על מנת לקבל את התמריץ. וכן, גם התגמול עצמו צריך להיות ברור. כל עובד חייב לדעת היכן הוא עומד.

למה גיפט קארד לעובדים זוהי המתנה המומלצת ביותר?

ישנן דרכים רבות בהן ניתן לתגמל את העובדים כמו למשל : שוברי מתנה לעובדים, כסף מזומן, מוצרים, חוויות, חופשות ועוד.  מבין כל אלה גיפט קארד לעובדים זוהי אחת הדרכים הפופולריות ביותר לתגמל את העובדים שלכם, ולא סתם. יש להם יתרונות רבים עבור העסק שלכם ועובר העובדים שלכם. בואו נבחן ביחד את היתרונות שמעניקים לכם השוברים.

שוברי מתנה הם קלים למימוש וניתן לרכוש אותם בכמויות גדולות

למרות העובדה שהענקת מתנות היא בעלת חשיבות גדולה, אין זה אומר שזה אמור לקחת יותר מדי זמן מזמנך על מנת לבצע את זה. הענקת מתנות פיזיות ללא ספק היא גוזלת הזמן הגדולה ביותר, כי התהליך כרוך בבחירה של המתנות לשביעות רצונם של העובדים, לרכוש את המתנות ולחלק אותן. 

עם זאת, תפעול של כרטיס מתנה לעובדים לוקח מעט מאוד זמן ואנרגיה. אתם יכולים גם לרכוש אותם בכמויות גדולות, כך שתמיד יהיו לכם מתנות ב”שלוף”.

גיפט קארד לעובדים – זה הרבה יותר גמיש!

אתם יכולים להתאים את הגיפט קארד שלכם במיוחד. מקבל השובר לא מחויב לממש את השוברים שלו בחנות אחת בלבד. אם ברצונכם להתאים אותם באופן מדויק יותר, תוכלו לבחור מקבץ חנויות מתאימות לטעמו האישי של העובד. למעשה, ההתאמה האישית היא הדרך המומלצת להגברת שביעות רצון העובד ותחושת ההערכה שלו.

וחוץ מזה, אם אתם לא יודעים איזה שוברים העובדים שלכם ירצו, אתם יכולים פשוט לשאול אותם. הם ישמחו לשתף אתכם בטעמם האישי.

שוברי מתנה לעובדים – זה משתלם יותר!

שוברי מתנה הם משלמים הרבה יותר ממתנות במזומן מבחינת תשלום המס עליהן, מה שיחסוך לכם הרבה כסף. בנוסף לכך, הם קלים לתפעול ולמימוש שלהם, ותוכלו להנות משירותי ארגון שלהם מא’ ועד ת’.

שוברי מתנה הם למעשה שוברים דיגיטליים, מה שאומר שהם לא מזיקים לאיכות הסביבה שלנו. העובדים שלכם פשוט מקבלים קוד קופון בדוא”ל או בהודעה אותו הם יכולים לממש בחנות שיבחרו. בחירה בכרטיס דיגיטלי מאפשרת לך להראות לעובדים שלכם וללקוחות שלכם שאתם בעלי ערך לסביבה הגלובלית שאנחנו חיים בה.

בשורה התחתונה

עובדים שבעי רצון זה אחד הגורמים החשובים ביותר להנעה של עסק יציב ומתפתח המתבסס על אמון, הערכה ותפוקה מקסימלית. עובדים מתוגמלים הם עובדים בעלי מוטיבציה גבוהה יותר, יחסי אנוש נעימים יותר, עובדים שמגדילים ראש ועוד. ישנן מספר דרכים לתגמל את העובדים שלכם בצורה נכונה, המשותף להן הוא תגמולים ברי השגה ועקביות.

אז אם תם מחפשים מתנות לעובדים שלכם, שוברי מתנה זה בהחלט הפתרון האולטימטיבי, הנגיש והמתשלם ביותר. זהו מודל תגמול איתו תוכלו להגיע עד לשביעות רצון מלאה של העובדים שלכם, חיסכון בכסף ובזמן יקר. 

לרכישת שוברי מתנה לעובדים, ולשאלות נוספות מוזמנים ליצור קשר עם היועצים של אקסטרה עוד היום.

השאירו פרטים עכשיו ואנו נדאג ליצור איתכם קשר בהקדם