מתנות לעובדים לחנוכה

חנוכה מתקרב וזה הזמן לתכנן את מערך המתנות לעובדים לחג? הגעתם למקום הנכון. מתנות לעובדים לחגים ולאירועים מיוחדים הן משמעותיות ומביעות את הערכת החברה כלפי עובדיה בצורה הטובה ביותר. חברה שהעובדים שלה מוערכים, תהיה משגשגת יותר.

 

מתנות לעובדים לחנוכה

חנוכה מתקרב וזה הזמן לתכנן את מערך המתנות לעובדים לחג? הגעתם למקום הנכון. מתנות לעובדים לחגים ולאירועים מיוחדים הן משמעותיות ומביעות את הערכת החברה כלפי עובדיה בצורה הטובה ביותר. חברה שהעובדים שלה מוערכים, תהיה משגשגת יותר.

חג החנוכה הוא מעיין נווה מדבר, הוא אור ענק בחורף שמחמם את לבם של כולם. במשך שמונה ימים אנחנו מדליקים חנוכיה כל ערב, אוכלים סופגניות ויש קירוב לבבות. אנחנו חוגגים את החג לזכר חנוכת בית המקדש לאחר שניצחו החשמונאים במרד ביוונים, וכמובן את נס פך השמן. הנס המפורסם של מציאת פך שמן קטן שהספיק להאיר את המנורה שמונה לילות.

במאמר הבא נבין יחד למה חשוב שתעניקו מתנות לעובדים שלכם, איזה מתנות תתנו לעובדים שלכם בחנוכה, ואיזה פתרון נגיש יש לנו עבורכם? המשיכו לקרוא ותגלו.

איזה מתנות מומלץ לתת לעובדים לחנוכה?

חג החנוכה הוא בעצם חגיגה של ניצחון האור על החושך, והודיה על כל הניסים והנפלאות שקרו וקורים לנו. אז איזה מתנות אתם יכולים לתת לעובדים שלכם בחנוכה? 

חנוכייה מהודרת

אחת המתנות המומלצות ביותר היא כמובן – החנוכייה. חנוכייה מסמלת הפצת אור בעולם, ויש לה קונטציה חיובית. את החג הזה חוגגים גם חילוניים וגם דתיים, זה החג שכולם אוהבים לאהוב! לכן, כל בית בישראל צריך שתהיה בו חנוכיה שתאיר דרך החלון. 

מלבד העובדה שחנוכיה היא פריט יוקרתי, אתם יכולים למתג אותה בסטייל ולהפוך אותך גם לשגרירה הטובה ביותר של החברה שלכם. בכל פעם שידליקו נרות בבתי העובדים שלכם, כל האורחים יחשפו למותג, וזה יפתח שיח חיובי אודות מקום העבודה שלהם. 

מארז הכנת סופגניות או לביבות

אחרי החנוכייה, חנוכה זה בכלל סופגניות ולביבות טעימות! מי לא אוהב לאכול סופגניות טעימות באמצע החורף? או להתנחם בלביבה עם ריח של הילדות? נהוג לאכול סופגניות ולביבות בחג החנוכה כזכר לנס פך השמן שהספיק לשמונה ימים, כי הן מטוגנות בשמן. מארז הכנת סופגניות לכל המשפחה זוהי יכולה להיות מתנה שתרגש את כל העובדים שלכם.

גיפט קארד מפנק לעובדים

בחנוכה כל חברה נוהגת לעשות הדלקת נרות וזוהי הזדמנות מצוינת להעניק את המתנות שלכם לחג לעובדים שלכם! כרטיס מתנה לעובדים המכיל בתוכו מגוון רחב של אפשרויות מכל התחומים פותר לכם המון בעיות! לא תצטרכו לשבור את הראש בבחירת המתנה, ותקלעו לטעמם של כולם! 

למה חשוב לתת לעובדים מתנות?

מעסיקים נותנים מתנות לעובדים שלהם כדי לגרום להם להרגיש מוערכים יותר, ולהגדיל את תחושת השייכות שלהם לחברה. כשארגון מעניק לעובדים שלו מתנה, הוא מראה לו בעצם שהוא הקדיש זמן, מחשבה וכסף עבורו כי הוא גורם חשוב במערכת.

בזכות תחושת ההערכה להם זוכים העובדים, מתנות לעובדים עוזרות להניע אותם, לפתוח את היצירתיות שלהם ולהגביר את תשומת הלב בעבודה והגדלת הראש בביצוע המשימות השונות. מתנות לעובדים ניתנות בדרך כלל בחגים, ובאירועים מיוחדים אחרים יותר אישיים כמו ימי הולדת, או הגעה ליעדים.

מתנות מגבירות את המורל בצוות, ומייצרות תחרות בריאה. אנחנו רואים גם איך חברות נותנות מתנות לחברות אחרות על מנת לנהל ולחזק מערכת יחסים מיטיבה איתן. מתנות לעובדים לחנוכה חשובות לטובת שגשוג והרמוניה של החברה והצוות. מתנות אלה הן במילים פשוטות פינוק לעובדים שעוזר להראות להם שהחברה מכירה בהם, ולהגביר את המוטיבציה שלהם.

זאת ועוד, מתנות לעובדים לחגים הן דרך נהדרת לשמור ולהעריך את כח האדם בחברה, כולל כולם. מבין כל המתנות, מתנות אישיות ומותאמות הן בעלות ערך רב עבור העובדים שלכם, והן בעלות משמעות מירבית בזכות העובדה שהחברה יכולה למתג מתנות אישיות, ולהגדיל את החשיפה אליה באופן אורגני ויעיל.

נותנים לעובדים מתנות לחג החנוכה בקליק אחד

משימת הענקת המתנות בחנוכה לא חייבת להיות מורכבת ומסובכת. בדיוק בשביל זה פיתחנו מערכת דיגיטלית שתאפשר לכם מערך ניהול המתנות והחוויות בארגון תחת קורת גג אחת, בכמה צעדים פשוטים. 

המערכת תאפשר לכם להיות בבקרה על תקציב התגמולים והמתנות באמצעות דוח שמתעדכן כל הזמן, ומנטר נתונים בזמן אמת, היא מאפשרת להפיץ את המתנות הייעודיות, ניהול מערך התמריצים של העובדים בהתאם ליעדים שנקבעו ועוד.

לסיום

חנוכה זה אחד החגים הכיפיים שיש לעם היהודי והוא בהחלט סיבה טובה לחגיגה במשרד! וזוהי הזדמנות מצוינת להביע את הערכת החברה כלפי העובדים שלה ולפנק אותם במתנות מפנקות לחג. אתם יכולים לתת להם חנוכייה ממותגת, ערכה להכנת סופגניות או כל מתנה אחרת שעולה על דעתכם, בחג הניסים אתם יכולים לתת דרור ליצירתיות.

רוצים לשמוע פרטים נוספים? צרו קשר עוד היום עם צוות אקסטרא והמומחים שלנו ישמחו לעזור!

השאירו פרטים עכשיו ואנו נדאג ליצור איתכם קשר בהקדם