מתנות לחורף לעובדים

כשהחורף מתקרב ואנחנו מתחילים להתכנס יותר, מחשיך יותר מוקדם ויש צורך להרים את המורל.
לשבור שגרה ולקבל את החורף יכול להיות אירוע משמעותי עבור העובדים שלכם, כי באופן טבעי המורל מעט יורד, ואוירת העשייה קצת נדחקת. מתנות לחורף לעובדים יכולות להיות במספר צורות ודרכים, הכי חשוב להיות יצירתיים.

במאמר הבא נבין מדוע כל כך חשוב לתגמל את העובדים שלכם בחורף, ואיך אתם יכולים לתת לעובדים שלכם מתנות בתהליך פשוט ומהיר? המשיכו לקרוא ותגלו.

למה חשוב לתת מתנות חורף לעובדים?

חורף זאת תקופה שהרבה פעמים המוטיבציה ושמחת החיים יורדת – הירידה בכמות שעות האור, ביחד עם הקור וחוסר היכולת לצאת החוצה להתאורר יכולה להוריד את המוטיבציה של העובדים שלכם.

לכן במיוחד בתקופה החורף, העובדים שלכם ישמחו ויעריכו מאוד מחוות מפנקות. 
לפניכם כמה סיבות מדוע כדאי לתת מתנות לחורף לעובדים שלכם:

הכרה

מתנות לחורף לעובדים מעניקות לעובדים שלכם הכרה על ההישגים ועל אבני הדרך שהם השיגו הן בעבודה והן בחייהם האישיים. ההכרה אודות אותם הישגים מראה לעובדים שאתם שמים לב למה שהם עושים בעבודה, ומעריכים את התרומה שלהם. באמצעות מתנות לאירועים מיוחדים כמו ימי הולדת, חתונות ולידות אתם מראים להם שאתם מתעניינים באופן אישי בצוות שלכם. רוב האנשים אוהבים לקבל הכרה על ההישגים שלהם, ותגמולים הם הבמה שלכם לספק להם את ההערכה הזאת. 

גיבוש

ימי גיבוש בעבודה או מחוצה לה מפגישה את חברי הצוות למטרה אחת: יצירת תחושת אחדות בצוות. כשמגיע החורף וזה זמן מצויין לקירוב לבבות ולהתכנסות ופעילויות גיבוש מפנקות זוהי המתנה המושלמת עבור העובדים שלכם לפתיחת החורף. זוהי הזדמנות לצוות להתחבר, ולחגיגות לרוב יש אווירה נינוחה שבה עמיתים יכולים להכיר אחד את השנייה מעבר לעבודה. הקשרים האישיים עוזרים לעובדים לעבוד יחד טוב יותר.

מורל

המורל של העובדים מורם לעתים באמצעות פינוק מהעבודה או בפעילות חגיגית אחרת. תחושת ההערכה עוזרת לעובדים לשפר את עמדותיהם לגבי התפקיד שלהם. התגמולי ושבירה של השגרה מספקות הפסקה מהנה מהשגרה הקבועה במשרד ומשפרת פלאים את המורל. כאשר המורל במשרד גבוה, סביר יותר שהעובדים שלכם יעבדו ביעילות ויתמידו במקום העבודה שלהם.

מוטיבציה

שבירת שגרה מדי פעם במקום העבודה מעוררת את המוטיבציה של העובדים במשרד. בפעילויות של הוקרה והערכה גורמות לעובדים לרצות בהכרה כזאת גם הם, ועובדים שמקבלים את ההכרה מעודדים יותר להמשיך ולעבוד קשה. ההפסקה מהמונוטוניות של יום העבודה עוזרת להטעין את העובדים שלכם, כך שהם יהיו ממוקדים יותר ומסוגלים יותר להתמודד עם פרויקטים בעת חזרתם לעבודה.

איך נותנים מתנות ומתכננים פעילויות מגבשות לחורף בקלות?

אם עוד לא הכרתם את הפלטפורמה החכמה מבית XTRA לעסקים, אז הגיע הזמן שתכירו כי החיים שלכם ושל העובדים שלכם עומדים להשתנות. המערכת שפיתחנו במיוחד עבור מערך המתנות בחברה, מאפשרת למחלקות הרווחה בחברה לנשום לרווחה. המערכת יודעת לנהל תקציב מתנות וימי גיבוש בכל סכום, ולנטר אותו בהתאם לצרכים הספציפיים של הארגון שלכם.

המערכת מכילה קניון מותגים ענק המכיל בתוכו מגוון עצום של ספקים החל מהמותגים המובילים ועד לחופשות בארץ ובחו”ל. אתם יכולים להעניק לעובדים שלכם איזו מתנה שיבחרו, והחדשות הטובות שאתם לא צריכים להתעסק במשא ומתן מפרך, ארגון המתנות, ניהול התקציב ואפילו לא בשליחת המתנות – כי אנחנו יודעים לעשות את זה עבורכם.

לקוחותינו נהנים מחיסכון בזמן, כסף והרבה כאבי ראש. אנחנו יכולים לתת לכם שירותי ניהול שלנו, או להדריך אתכם לנהל את מערך המתנות עם המערכת בעצמכם. לאלה מכם שרוצים ספק ספציפי שלא נמצא בקניון הגדול, ספרו לנו ואנחנו נישא וניתן עבורכם, ונדאג לכם למתנה או לפעילות שרציתם במדויק.

לסיכום

תחילת החורף זוהי הזדמנות מצוינת לציון ולרענן את האוירה במשרד. כשמתחיל להחשיך מוקדם, והמורל מתחיל מעט לרדת זה הזמן לפעילות מגבשת או מתנה שתחמם את הלב! לתחושת ההערכה בקרב העובדים שלכם יש יתרונות רבים ומגוונים, שמעניקים לארגון אפשרות צמיחה ויציבות.

באמצעות מערכת נגישה ופשוטה אתם יכולים לנהל את החלק הכיפי בעבודה בקלות ובמחירים משתלמים במיוחד, ללא מאמץ או תהליך מפרך הכולל חיפוש ספקים, בחירת מתנות, ניהול משא ומתן, שליחה ובקרה על כל זה. כי את כל אלה אקסטרא תעשה בשבילכם.

מעוניינים לשמוע עוד על הפלטפורמה שתקל על צוות הרווחה שלכם? צרו איתנו קשר עוד היום ונשמח להקים לכם משתמש ולהתחיל לפנק את העובדים שלכם!

השאירו פרטים עכשיו ואנו נדאג ליצור איתכם קשר בהקדם