מתנות לטו בשבט לעובדים

מחפשים מתנות לט”ו בשבט לעובדים ולא יודעים איך לעשות את זה? הגעתם בדיוק למקום הנכון. ט”ו בשבט מאיר לנו את החורף באור גדול, וקירוב לבבות. חג האילנות הוא בהחלט סיבה מצוינת לתת לעובדים מתנה שתחמם להם את הלב!

מתנות לט”ו בשבט לעובדים

מחפשים מתנות לט”ו בשבט לעובדים ולא יודעים איך לעשות את זה? הגעתם בדיוק למקום הנכון. ט”ו בשבט מאיר לנו את החורף באור גדול, וקירוב לבבות. חג האילנות הוא בהחלט סיבה מצוינת לתת לעובדים מתנה שתחמם להם את הלב!


במאמר הבא נסקור אודות משמעות החג ט”ו בשבט, נרכז כמה רעיונות מרגשים למתנות לעובדים לט”ו בשבט, ונספר לכם איך הארגון שלכם יכול לעשות זאת בקליק אחד. 

משמעות החג ט”ו בשבט

ראש השנה לאילנות, העצים מחדשים את פירותיהם ואת פריחתם. בט”ו בשבט אנחנו מציינים סיומה של שנה, ובעיקר את תחילתה של שנה אחרת בעיקר עבור החקלאים. חוקי המקרא מחייבים כל חקלאי להפריש מעשר מפירותיו לעניים. המנהג הוא לאכול ביום ט”ו בשבט את חמשת מיני הפירות בישראל: רימון, גפן, תאנה, תמר וזית. 

רעיונות למתנות לט”ו בשבט לעובדים

ט”ו בשבט זוהי הזדמנות נהדרת לקרב ולחזק את מערכת היחסים בין הארגון לבין העובדים, בזכות מנהגי החג. מתנה מדויקת וספציפית היא מתנה משמעותית יותר הן עבור העובדים והן עבור החברה. ריכזנו בשבילכם כמה רעיונות למתנות ברוח ראש השנה לאילנות.

מארז פירות יבשים

ט”ו בשבט הוא חג לאילנות ולפירות, כמו שציינו למעלה, ציון היום הזה הוא לטובת התזכורת עבור החלקאים להפריש מעשר מיבולם. בנוסף, מעטים יודעים כי אנחנו נוהגים לאכול יבשים בט”ו בשבט כמו המנהג בו כל יהודי התפוצות רצו לאכול מפירותיה של ארץ ישראל. הדרך היחידה בה הם יכלו לעשות כן היא באמצעות ייבוש הפירות הישראליים כל הדרך אל הגולה כדי לשמר אותם. 

 

הפירות היבשים הם למעשה ביטוי לקשר בין היהודים לארץ ישראל, ולכן מארז פירות יבשים לט”ו בשבט זוהי בהחלט מתנה מושלמת לעובדים.

נטיעת עצים 

המנהג המרכזי והיפיפה בט”ו בשבט הוא נטיעת העצים, והיא מאפיינת את החג באופן מובהק. לנטיעה יש נטייה להרחיב את הלב ולהניח חיוך על הפנים, סדנת נטיעה בצוותא לצוות או לעובדים ולמשפחותיהם יכולה לקרב לבבות ולחבר בין אנשים באופן מיידי. 

שובר מתנה לט”ו בשבט לעובדים

אחת המתנות הפופולריות ביותר ולא סתם היא שובר מתנה לעובדים. לשוברי מתנה יש יתרונות רבים הכוללים מגוון רחב של אפשרויות לבחירה של העובד, והענקת חופש הבחירה במתנה שלו בעצמו. בנוסף לכך, שוברי מתנה מייצרים פחות התעסקות של מחלקות הרווחה והם יכולים להינתן מכל מקום לכל מקום ובכל זמן.

איך נותנים מתנות לעובדים בקליק אחד?

כן שמעתם נכון. אתם מחלקים לעובדים שלכם מתנות לט”ו בשבט בקליק אחד. איך זה עובד? מערכת Xtra פותחה בדיוק עבור מטרה זאת. מערכת חכמה ונגישה המוטעמת בכל נייד או מחשב לבחירתכם, בה אתם יכולים לנהל את תקציב החוויות של העובדים שלכם, ולחלק מתנות שוות מתוך רשימה של אלפי ספקים בקליק אחד. 

 

המערכת מאפשרת לעובדי הרווחה בחברה להזין בה את כל הפרטים הכוללים את: פרטי העובדים, גובה התקציב ותאריכי האירועים החשובים, והמערכת תעבוד בשבילכם.

 

אין לכם צורך יותר להתעסק בחיפושים מייגעים, בניהול משא ומתן מול ספקים או בתפעול מערך המתנות. כל אלה לוקחים המון זמן והמון כסף, מהיום אקסטרא עושה זאת בשבילכם.

השורה התחתונה

ט”ו בשבט, או חג האילנות הוא חג האורות לכל עם ישראל. הוא חג המדגיש את משמעות היבול והעצים בחיינו, ומברך על כך. בזכות הקשר לפירות ולעצים המתנות המומלצות ביותר לט”ו בשבט הן מתנות הקשורות במנהגים אלה. באמצעות מערכת פשוטה אתם יכולים להעניק לעובדים שלכם מתנות לטו בשבט בקלות, ולנהל את תקציב המתנות בקליק אחד.

מחפשים מתנות לעובדים לטו בשבט? מעוניינים במערכת שתעשה הכל בשבילכם? צרו איתנו קשר עוד היום והמומחים שלנו יתאימו את המתנות המשתלמות והמפנקות ביותר לעובדים שלכם.

השאירו פרטים עכשיו ואנו נדאג ליצור איתכם קשר בהקדם