מתנות לעובדים עד 50 ₪

מתנות לעובדים ימלאו את חלל העבודה בשמחה. אבל מארזי מתנות לעובדים בהפתעה יכולים להשפיע באופן חיובי אפילו יותר על המורל והמוטיבציה של הצוות.

 

למה מארזי מתנות לעובדים?

מתנות לעובדים ימלאו את חלל העבודה בשמחה. אבל מארזי מתנות לעובדים בהפתעה יכולים להשפיע באופן חיובי אפילו יותר על המורל והמוטיבציה של הצוות.

זוהי הסיבה שמתנות יעילות יותר מאשר בונוסים בטיפוח של גיבוש הצוות וההערכה כלפיו- מכיוון שהמקלים לא יודעים שהם מתקבלים מתנות, וכשמדובר במארזים הם גם לא יכולים מה יש בפנים!

במאמר הבא נבין יחד איך תחברו את המארז המתאים ביותר לעובדים שלכם, ומהי הדרך הטובה ביותר להעניק מתנות לעובדים?

איך תבחרו את המארז המתאים ביותר לעובדים שלכם?

למארזי מתנות לעובדים יש את אפקט ההפתעה המרגש, במיוחד כשמוציאים מהמארז מתנה יוצאת דופן.

מתנה היא דרך נפלאה להראות לעובדים שלכם עד כמה אתם מעריכים אותם! זו לא חייבת להיות מחווה גדולה, גם מתנה קטנה עם מכתב תודה יכולה להשפיע רבות. מתנה היא הדרך הטובה ביותר להכיר תודה כאשר העובדים שלכם הגדילו ראש או ביצעו את המשימות שלהם באופן מקצועי מאוד.

מתנה טובה היא מתנה המראה שהקדשתם מחשבה ומאמץ, ושאתם אסירי תודה על העבודה הקשה של העובדים שלכם. בחירת המתנה המתאימה לעובדים שלכם צריכה להיות תהליך מחושב, אבל זה לא חייב להיות תהליך מייגע! המפתח להצלחה בבחירת המתנה הוא לבחור מתנה המשקפת את ערכי החברה, ומשקפת את הצרכים שלה עובדים שלכם!

למה מארזי מתנות אתם שואלים? מכיוון שמארזים מכילים כמה מתנות ביחד, מה שמרגש אפילו עוד יותר ממתנה אחת. למארז עצמו יש אפקט חיובי והסגנון העיצובי שלו מגביר את תחושת שביעות הרצון של העובדים שלכם באופן ישיר.

כמה דוגמאות למארזי מתנות לעובדים שיכולות לכלול:

עוגות, בקבוקים רב פעמיים, סבונים, פירות, אגוזים, תה ירוק, קפה, עטים, ואפילו גרביים משוגעות! 

כל אלה יכולים להיות חלק ממארז מתנות מפנק, הם זולים ולא שוקלים הרבה, ככה שהם גם תמיד נוחים למשלוחים. בנוסף לכך, עטים, מחברות או ציוד משרדי אחר תמיד יהיו שימושיים ואתם יכולים לקחת את זה בחשבון. 

הדבר החשוב ביותר הוא לבחור אריזה שמושכת את העין, וגם כמובן ידידותית לסביבה! ככה שהצוות שלכם בהחלט יחוש בשמחה גדולה, ושביעות רצון מוגברת מהמקום בו הם עובדים.

עם אקסטרא נותנים מתנות לעובדים בקליק אחד

מעוניינים להעניק לעובדים שלכם את המארזים הכי שווים במחירים המשתלמים ביותר? אתם יכולים לעשות את זה בכמה צעדים פשוטים, ולעבוד רק מול ספק אחד! קניון אקסטרא הוא בעצם מערכת לניהול מערך מתנות בעסק, המכילה קניון ענק של 2000 ספקים שונים! אתם יכולים להגדיר במערכת כל תקציב שתבחרו, והיא תציע לכם את המתנות המתאימות ביותר לעובדים שלכם.

במערכת המאובטחת של אקסטרא כל שאתם צריכים לעשות הוא להזין את התקציב ואת פרטי העובדים שלכם, לאחר שתקליקו העובדים שלכם יקבלו את המתנות עד הבית! 

נשמע פשוט? זה אפילו פשוט עוד יותר, לאלה מכם שלא רוצים להתעסק כלל עם ניהול מערך התגמולים בחברה, גם עבורכם יש לנו פתרון! המומחים של אקסטרא ינהלו עבורכם את המערך, ויתנו לעובדים שלכם מארזי מתנות בשבילכם!

רוצים לשמוע עוד? צרו קשר עוד היום עם המומחים שלנו והם ישמחו לעזור לכם בכל עת!

השאירו פרטים עכשיו ואנו נדאג ליצור איתכם קשר בהקדם