מתנות אישיות לעובדים

יצירת מערכת יחסים בריאה ומקצועית של הענקת מתנות אישיות לעובדים היא מטרה בעלת ערך רב, במיוחד בתקופות החגים ואירועים מיוחדים. כל עסק הוא שונה, וגם כל מערך המתנות שונה בהתאם, ולכן אנחנו לא רוצים להגדיר לכם כללים מוגדרים. אנחנו כן רוצים לשפוך אור על הכללים החשובים שיש לשמור עליהם בעת מתן מתנות לעובדים, בצורה כזאת שתשמור על מערכת היחסים בין העובדים ואף אחד לא ירגיש שלא בנוח.

למה חשוב לתת מתנות אישיות לעובדים

הסיבה המרכזית שבגינה נותנים מתנות אישיות לעובדים היא כדי להראות הערכה של הארגון כלפי העובד, חיזוק הקשר ותחושת המחויבות של הארגון כלפי העובד, דבר אשר על פי מחקרים רבים מביא לשביעות רצון של העובד ושיפור התפוקה שלו בחברה. 

אולי כבר חשבתם להפגין הערכה ולעובדים שלכם ביום ההולדת שלהם או באירוע אחר, אבל אתם לא יודעים מאיפה להתחיל, לא יודעים מה לתת או שאתם מפחדים לשכוח מישהו? במאמר הבא נסייע לכם לדייק יותר, וגם נציע פתרון מושלם עבור ארגונים למערך מתן תגמולים לעובדים בקליק אחד.

מתי נותנים מתנות אישיות לעובדים?

בואו נודה באמת, למצוא סיבות לתת מתנה לעובד לא חסר. אבל בכל זאת ישנם מועדים מסוימים שבהם מקובל לתת.  מתנות אישיות לעובדים נותנים בכל אירוע משמח כמו יום הולדת, לידה, חתונה, מעבר דירה, עמידה ביעד, הגדלת ראש, מתנות לעובדים לחגים ועוד. 

איזה מתנה כדאי לתת?

היום בעידן הדיגיטלי, מגוון המתנות שאפשר לתת הוא אינסופי, ויש לא מעט פרמטרים אשר נשקלים:
תקציב המתנה, סוג האירוע, האם זה מתאים לגבר / לאישה, לאיזה גיל המתנה, תחומי המתנה ועוד.
לעתים מרוב אפשרויות אנשי הרווחה בארגון מוצאים את עצמם משיקיעים זמן ואנרגיה רבים במציאת מתנה לעובדים, כאשר לא תמיד המתנה מוצאת חן בעיני העובד, ואז כל ההשקעה יורדת לטמיון.  
 הפתרון המושלם עבור מתנות מסוג זה הן כרטיסי מתנה דיגיטליים, ידידותיים לסביבה ובעלי חופש בחירה עבור העובד. 

איך נותנים מתנות אישיות לעובדים בקלות?

בין אם מדובר בחברה קטנה בינונית או גדולה, היום זה פשוט לתת מתנות לעובדים. אנחנו בXtra פיתחנו עבורכם מערכת תגמול לעובדים שעושה את העבודה בשבילכם!

איך זה עובד?

מערכת Xtra היא מערכת לניהול תקציב וחלוקת מתנות לעובדים באירועים משמחים. המערכת מעניקה לכם אפשרות לבחור מבין אלפי ספקים שונים מתנות בכל תקציב, וגם שולחת אליכם דוחות מפורטים, המספקים לכם מידע בזמן אמת אודות ניצול התקציב ואילו מתנות נבחרו. 

עם מערכת Xtra המנהלים שלכם לא צריכים לשבור את הראש, וגם לא לעשות תזכורות באירועים חשובים של העובדים שלכם! כי המערכת – עושה את זה בשבילכם. 

כל מה שעליכם לעשות הוא להזין את פרטי העובדים, התקציב ובחירת ספקים, והמערכת פשוט תעבוד בשבילכם. את הכרטיסים הדיגיטליים המערכת תשלח באופן אוטומטי לעובדים ישירות למייל או לטלפון הנייד, והם יכולים לממש את זה מתי שירצו ללא הגבלת זמן.

רוצים להעניק לעובדים שלכם מתנה אישית מרגשת במיוחד? צרו איתנו קשר עוד היום, והצוות שלנו ישמח לעזור לכם לתת לעובדים שלכם בקלות.

השאירו פרטים עכשיו ואנו נדאג ליצור איתכם קשר בהקדם