מתנות ליום האישה לעובדות

אחד האירועים החשובים ביותר לציון במיוחד במשרדים הוא יום האישה. זהו גם זמן מצוין להביא מתנות לכבוד יום האישה עבור העובדות שלכם
 למה זה כל כך חשוב? ובכן בעבר הרחוק נשים לא יצאו לעבודה כלל, ומקומות העבודה נשלטו על ידי גברים לרוב. נשים הגיעו מעמדת נחיתות, והיום בימינו המצב הוא כלל לא כזה, ונשים נמצאות בתפקידי מפתח בתעשייה
אך עדיין חשוב לתת לזה את הפוקוס ולהבין ששום דבר אינו מובן מאליו. 

 

משמעות יום האישה

יום האישה הבינלאומי הוא אירוע גלובלי המתמקד בזכויות נשים ושוויון מגדרי, מקורו בשנת 1910 בהצעה של קלרה זטקין לציון יום האישה בתאריך בינלאומי. את יום האישה אנחנו מציינים את ההישגים החברתיים, הכלכליים, התרבותיים והפוליטיים של נשים. בנוסף לכל אלה, היום הזה מהווה קריאה לפעולה לטובת האצת השוויון בין נשים לגברים בכל תחומי החיים.

רעיונות למתנות לעובדות ליום האישה

כולנו מכירים בעובדה שנשים עסוקות במיוחד בין אם זה אמהות, אחיות או מנהלות. יכולות המולטיטסינג של נשים מאפשרות להן להיות כל הזמן בעשייה בלי רגע דל. לכן הרבה פעמים חברות רבות נוהגות לתת מתנה לכבוד ים האישה בדגש של חופש מהבית, ופינוק.
אחת המתנות הכי טובות שאתם יכולים להעניק לעובדות שלכן הוא פשוט יום חופש על חשבון המערכת. יום מפנק, בו הן יוכלו להתפנק בספא, או בכל פעילות אחרת על מנת שתוכלו להכיר בעומס שהן נמצאות, ולתת להן לנוח. 

ריכזנו כמה רעיונות למתנות לעובדות שלכם ביום האישה:

  • יום חופש 
  • שוברים לספא
  • ערכת טיפוח מפנקת
  • שובר לביגוד מהמותגים המובילים
  • מסיבת בנות
  • ספרי העצמה נשית

האם נותנים מתנות רק לעובדות ביום האישה?

זוהי שאלה שעולה כל שנה בקרב מנהלים רבים, האם ביום האישה יש לחלק מתנות רק לעובדות. זה נכון שנהוג בדרך כלל לתת מתנות רק לעובדות, אך האמת היא שהתשובה לשאלה הזאת נמצאת רק אצלכם, כל מנהל רווחה צריך להיות קשוב לעבדים בארגון שלו ולהחליט מה הדבר הנכון. בכל מקרה, כל החלטה שתתקבל צריכה להיות מתוקשרת באופן הנכון. 

איך נותנים מתנות בקלות ליום האישה לעובדים?

מהיום אתם לא צריכים לדאוג יותר איזו מתנה לתת ואיך לעשות זאת. פיתחנו במיוחד עבורכם מערכת מתנות ליום האישה או לכל אירוע אחר בחברה. מערכת Xtra לעסקים מכילה קניון ספקים ענק ומרשים, המאפשר לכם להעניק מתנות במגוון תחומים לעובדות שלכם, וגם לעובדים. המערכת יודעת לתזכר אתכם בזמן המדויק כדי שלא תשכחו אף אירוע חשוב כזה או אחר, ואפילו תוכלו להגדיר שתשלח מתנה באופן אוטומטי.

המערכת יודעת לנהל את שירותי הרווחה שלכם ולשלוח לכם דוחות מדויקים. אתם לא צריכים להתעסק יותר עם ספקים שונים, אלא רק ספק אחד – Xtra . העובדה הזאת מקלה על הרבה מחלקות רווחה בחברות שונות את החיים, עצם ההתעסקות וההתנהלות מול גורם אחד שפשוט עושה עבורכם את כל העבודה. במקרים בהם אין את הספק הספציפי שאתם רוצים בקניון הספקים הגדול, אתם יכולים לשתף אותנו ואנחנו ניצור איתו קשר, ונכניס אותו למערכת במיוחד בשבילכם.

יתרון נוסף הוא המחירים האטרקטיביים שXtra יודעת להביא לכם, אתם לא צריכים להתעסק במשא ומתן על מחירים. אתם פשוט מקבלים את המחירים האטרקטיביים ביותר כי אנחנו רוכשים בכמויות גדולות עבור כל הלקוחות שלנו, מה שמוזיל את המחיר באופן משמעותי.

מעוניינים להעניק מתנות לעובדות שלכם ביום האישה? צרו קשר עוד היום עם צוות אקסטרא ותנו לנו לתת בשבילכם!

השאירו פרטים עכשיו ואנו נדאג ליצור איתכם קשר בהקדם