מתנות לעובדים ליום העצמאות

יום ההולדת למדינה קרב ובא, וזה זמן מצויין להתחיל לדאוג למתנות לעובדים ליום העצמאות! כל הזדמנות לתת לעובדים שלכם מקום להערכה יש לנצל אותה. מתנות וימי גיבוש לעובדים הם משמעותיים מאוד עבור הצלחת העסק ורווחת העובדים. הכרה והבנה של היתרונות של חגיגות אירועים מיוחדים תעזור לכם להצדיק את ההוצאות ואת הזמן שתשקיעו בזה.

 

החופש לבחור xtra עצמאות

למה חשוב לציין בחברה את יום העצמאות?

חגיגות במקום העבודה מפגישות בין העובדים,והן בדיוק הזמן לשבירת שגרה וגיבוש. העובדים שלכם זוכים לתגמולים בלתי מוחשיים מהאירועים הקבוצתיים, בין אם הם מתקיימים במהלך העבודה או לאחר שעות העבודה. 
יום העצמאות זהו זמן מצוין לציין את יום העצמאות ואם אפשר גם חשוב על מתנה לעובדים שלכם ממגוון סיבות: 

אהבת המולדת

יום העצמאות עוסק בחגיגת ההיסטוריה שלנו כאומה, ואיזו דרך טוב יותר לעשות זאת מאשר לערוך אירוע חברה? חגיגית העצמאות שלנו במדינה יכולה לקרב את העובדים שלכם, ולעזור לפתח קשרי עבודה, גם אם יש הבדלים תרבותיים, המכנה המשותף הוא שכולנו גרים כאן יחד.

שביעות רצון העובדים

כשיגיע יום העצמאות, רבים מהעובדים שלכם יחגגו עם חברים ובני משפחה אחרי העבודה או בסוף השבוע. זהו זמן של חגיגות ושמחה, ואתם יכולים לנצל את האווירה החגיגית של האביב, של השמחה ולהחדיר גם למשרד אווירה קלילה ושמחה שתתרום לביצועים והגדלת שביעות רצון העובדים ממקום עבודתם.

הפגנת הערכה

עבור חלק מהמעסיקים, יום העצמאות הוא פשוט תירוץ מושלם לארגן אירוע חברה ולהפגין מעט הערכה כלפי העובדים שלהם. אירוע מהנה יכול לשנות באופן משמעותי את הלך הרוח במשרד לטובה, אם זה אם רק ליום אחד, זה פשוט יראה לעובדים שלכם שאתם חושבים עליהם, ושמצב הרוח שלהם חשוב לכם. אתם מראים לעובדים שלכם שאתם משקיעים משאבים רבים על מנת שיהיה להם טוב.

שימור עובדים

זוהי עובדה מוכחת על ידי מחקרים רבים שעובדים מרוצים נוטים יותר להמשיך לעבוד בחברה לפרקי זמן ממושכים יותר וגם התפוקה שלהם עולה. קיום אירועים כמו חגיגות יום העצמאות וחלוקת מתנות לעובדים ליום העצמאות תעזור לשמור על האנרגיה וההתרגשות בקרב העובדים שלכם. הם ירצו להגיע לעבודה, והסיכויים לעזיבה פתאומית יורדים באופן משמעותי.

פעילויות מגבשות

כל אירוע או חגיגה של החברה מהווה הזדמנות לגיבוש הצוות ופעילויות מהנות אחרות. תכננו כמה פעילויות בנושא יום העצמאות, ותעודדו את העובדים שלהם להיות מעורבים.

איך מתכננים את אירועי יום העצמאות בחברה ואת חלוקת המתנות בקלות?

אם תכנון אירוע חברה או חלוקת מתנות יכולה להיראות מרתיעה, אין לכם מה לדאוג. יש לנו פתרון במיוחד עבור הצורך הזה ממש. הקמנו מערכת דיגיטלית קלה לשימוש לניהול תקציב של מתנות ושל אירועים מיוחדים כמו חגיגות יום העצמאות, ותכנון האירוע מא’ ועד ת’. 

אתם לא צריכים יותר להתנהל מול ספקים, לוחות זמנים עמוסים ותכנון האירוע שלכם בכלל. איזה כיף שיש מערכת דיגיטלית מותאמת לנייד ולמחשב ונגישה המאפשרת לכם לעשות את כל זה בכמה קליקים בלבד?

כל מה שאתם צריכים לעשות הוא להזין את גובה התקציב, הצורך שלכם, מטרת האירוע ופרטי המשתתפים. 

בנוסף לתכנון אירועים, אתם נהנים מקניון עשיר המכיל למעלה מאלפיים ספקים שונים, במגוון רחב של תחומים: לייף סטייל, מסעדות, חופשות, טיסות, מוצרי חשמל, מוצרי בוטיק ומגוון של מותגים מובילים. צוות אקסטרא עושה בשבילכם את המשא ומתן מול הספקים, ומביא אליכם את המחירים הזולים ביותר.

החברה שלכם תהנה משירות ניהול מערך המתנות, וגם תפיק עבורכם דוחות בזמן אמת אודות ניצול התקציב והמימוש של העובדים שלכם. עם Xtra אתם יכולים לתכנן אירוע או לתת מתנות לעובדים ליום העצמאות בקלות תוך בקרה ושליטה בכל המתרחש.

השורה התחתונה

יום העצמאות הוא הזדמנות נהדרת לחגוג ולהתגבש. זוהי הזדמנות בה אתם יכולים להראות את הערכת החברה לעובדים שלכם, ולפנק אותם באירוע משמח או מתנה מפנקת במיוחד. לאירועי חברה יש חשיבות מכרעת ברמת שביעות הרצון של העובדים שלכם. 

מעוניינים לשמוע פרטים נוספים ולהצטרף למערכת? מקומכם איתנו! צרו קשר עוד היום עם הצוות שלנו, והצטרפו למערכת שתיתן את המתנות ותתכנן את אירועי יום העצמאות בחברה בשבילכם!

השאירו פרטים עכשיו ואנו נדאג ליצור איתכם קשר בהקדם