הארנק הדיגיטלי של Xtra

בדיוק כמו כל כך הרבה רבדים בחיים שלנו, ההתנהלות שלנו עם כסף הפכה להיות יותר ויותר דיגיטלית. פיתחנו במיוחד עבורכם ארנק דיגיטלי עשיר ומפנק שיאפשר לכם לתת לעובדים מתנות בכל תקציב, בכל זמן ובכל מקום.

באמצעות תהליך פשוט ונגיש, בממשק החכם של Xtra כל מה שעליכם יהיה לעשות הוא להגדיר את גובה התקציב, ולתת לעובדים שלכם לבחור באופן חופשי את המתנה שלהם.

אז מה זה ארנק Xtra?

הארנק הדיגיטלי של Xtra הוא בעצם קניון המתנות והחוויות הגדול בישראל, המורכב מ-2000 בתי העסק והמותגים המובילים בישראל. הקניון שלנו מכיל בתוכו הכל!

החופש לבחור

במקום לשבור את הראש, לחפש ולבזבז שעות ארוכות על חיפוש המתנה המושלמת לעובדים שלכם אתם נותנים להם את החופש לבחור, ולכם את החופש לתת.

רכישה בקליק

העובדים שלכם יהנו מחווית רכישה ייחודית ומהנה במיוחד, כשהיא מתבצעת בקלות בקליק אחד, והמוצרים יגיעו במשלוח עד לפתח הבית.

ללא תוקף או הגבלת זמן

בשונה משוברי המתנה הקלאסיים, בארנק הדיגיטלי שלנו אין תוקף לבחירת המתנה וללא כל הגבלת זמן. הם יוכלו לרכוש לעצמם את המתנה שלהם בכל עת שיבחרו, ללא חשש לעוד כרטיס מתנה שלא נוצל.

מימוש כל הסכום

בארנק החכם של Xtra ניתן לפצל את סכומי הרכישה מהתקציב הכולל, ולהחליט כמה לשלם במעמד הקופה.מה שאומר שהעובדים שלכם יכולים לרכוש מכמה ספקים שונים ולא מוגבלים לבית עסק אחד.

מתאים לכולם

העולם אמנם מתקדם בקצב מהיר להתנהלות דיגיטלית, ויש כאלה שעדיין לא שם. הארנק של Xtra מאפשר לכם לתת מתנות גם לעובדים מהדור הישן. את המתנה שלהם הם יכולים לקבל בקישור פשוט ישירות לנייד או למייל.

ללא צורך בכרטיס

עם הארנק שלנו אתם יכולים להיות רגועים שלא יהיו תלונות על אובדן כרטיס או מתנה שלא הגיעה ליעדה. כל עובד משוייך למערכת באמצעות פרטיו האישיים, ולכן תמיד יוכל לשחזר את הארנק שלו.

והכי חשוב - יחס אישי!

כל חברה נהנית משירות ויחס אישי הכולל ליווי מלא של מנהל/ת תיקי לקוחות, צוות תמיכה דיגיטלי זמין ומחלקת שירות הלקוחות האדיבה שלנו שיתנו לכם מענה ופתרון בכל עת. Xtra דואגת למתנות, והמנהלים שלכם יכולים להתפנות למשימות אחרות בראש שקט.