מתנות סוף שנה לעובדים

כשהשנה מתקרבת לסיומה מעסיקים רבים מפנים את תשומת לבם למסיבות הסיום ולמתנות לעובדים שהם יחלקו. מאמצים אלה מצד המעסיקים מראים לעובדים את ההערכה של החברה לעבודה הקשה שהם עושים לאורך השנה, ולחגוג את כל ההישגים שלהם בתקופה המיוחדת הזאת.

 

מתנות סוף שנה לעובדים

כשהשנה מתקרבת לסיומה מעסיקים רבים מפנים את תשומת לבם למסיבות הסיום ולמתנות לעובדים שהם יחלקו. מאמצים אלה מצד המעסיקים מראים לעובדים את ההערכה של החברה לעבודה הקשה שהם עושים לאורך השנה, ולחגוג את כל ההישגים שלהם בתקופה המיוחדת הזאת.

 

עם זאת, יש לבחור את המתנות בצורה נבונה, ולהימנע ממתנות שיכולות להיראו טוב או שנבחרו ללא מחשבה. מסיבה זו, בחירת מתנות באופן עצמאי מצד החברה, ניהול משא ומתן עם ספקים וכל תהליך השליחה יכולים להוביל למסע ארוך ומפרך שלא יוביל לתוצאות הרצויות.

 

במאמר הבא נבין איך תבחרו את המתנה המדויקת ביותר עבור העובדים שלכם בסוף השנה, ואיך אתם יכולים לנהל את מערך המתנות בארגון בצורה יעילה, משתלמת ונגישה במיוחד. המשיכו לקרוא ותגלו.

איך לבחור מתנות סוף שנה לעובדים שלכם?

כשאתם מתחילים בבחירת מתנות סוף השנה לעובדים שלכם, ישנם כמה גורמים שעליכם לקחת בחשבון לפני הבחירה. תחילה תוכלו לבחון את זה באמצעות כמה שאלות:

  • האם המתנות שנתתם בעבר היו משביעות רצון?
  • האם המתנות שאתם רוצים לתת משקפות את ההערכה שלכם לעובדים?
  • האם לתת מתנות לסוף השנה בהתבסס על תפקיד בחברה, כלומר מנהל יקבל אותה מתנה כמו עובד?

 

לא תמיד יהיה קל לחקור מקרוב את רמת הפופולריות של המתנות שנתתם, במיוחד משום שכשאר מקבלי ההחלטות הם אלה השואלים את העובדים לרמת שביעות רצונם, ייתכן שהם לא תמיד יקבלו תשובה כנה.

 

עם זאת, חקירה סמויה עם עובדים מעורבים יכולה לסייע רבות לטובת ההבנה האמתית אילו מתנות יהיו אהובות יותר. ללא ספק, רענון המתנות כל שנה וגורם ההפתעה יכול להיות בהחלט רעיון חכם.

 

בנוסף לשאלה האם בחירות העבר היו פופולריות, למקבלי ההחלטות ישנם גורמים נוספים שיש לקחת בחשבון. סביר להניח שלרובם יהיה תקציב מוגבל, שיכתיב אילו מתנות מתאימות לתקציב בהתבסס על כמות העובדים בחברה. 

מתנה מותאמת אישית לכל עובד

כאשר מדובר בצוותי עבודה קטנים, יש אפשרות להשקיע מחשבה רבה במתנות אישיות בעלות משמעות שגורמים לעובדים להרגיש שהם מוערכים ושרואים אותם. עבור חברות שזאת לא אפשרות עבורן, יש אפשרויות של מתן מתנות בהתאמה אישית שניתן לעשות בכמויות גדולות. כמו למשל: ספלי קפה ממותגים עם שמות העובדים, בגדים ופריטים אחרים שניתן לעשות בכל כמות ובכל תקציב, בהינתן זמן אספקה מספיק כמובן. עובדים נוטים להגיב לרוב בחיוב עבור מתנות ששמם מוטבע עליהם, גם אם כולם מקבלים את אותה המתנה. 

גיפט קארד לעובדים לסוף השנה

אחת המתנות האהובות והפופולריות ביותר בקרב מעסיקים ועובדים הם כמובן כרטיסי המתנה. אך עליכם לדעת כי יש להעניק כרטיס מתנה המאפשר מגוון רחב של אפשרויות, על מנת באמת לדייק ולקלוע לטעמו של כל אחד, ושכולם יהיו מרוצים. כרטיסי מתנה יכולים להיות פתרון מושלם למתן מתנות מרחוק, בכל זמן ובקלות. 

 

לשוברי מתנה ישנם יתרונות נוספים כמו המחיר המשתלם, יכולת התפעול והניהול הפשוטה שלהם, וכמובן שמדובר במתנה דיגיטלית וידידותית לסביבה.

 

פרסים וטקסים לעובדים בסוף השנה

תקופה זו של השנה, תקופה של סיום והתחלה היא תקופה מיוחדת והיא ההזדמנות מצוינת להוקיר את העובדים, ולציין את העבודה וההישגים שנעשו בסוף השנה. עריכת טקסי הוקרה ומתן פרסים היא דרך נפלאה לתמרץ את העובדים ולפתוח את השנה החדשה לקראת היעדים החדשים במרץ.

איך נותנים מתנות לעובדים בסוף שנה בקלות?

נכון שזה יכול להישמע מאתגר ומעט להרתיע את מחלקות הרווחה כל הנושא של ניהול מערך המתנות בחברה, אך היום יש לנו פתרון יעיל, פשוט ונגיש. אקסטרא פיתחה עבור הצורך שלכם לנהל מערך מתנות ולתת לעובדים את מה שהם צריכים, ובזמן מערכת דיגיטלית נגישה.

 

המערכת מעניקה לכם אפשרות לנהל את תקציב המתנות שלכם, להזין את פרטי העובדים במערכת, ולתת למערכת לעבוד בשבילכם. המערכת תזכור עבורכם מתי מגיע תאריך חשוב כמו מועד סוף השנה, מתי יש יום הולדת לעובדים ועוד אירועים שמחים אחרים. 

 

מחלקות הרווחה בארגונים רבים נהנים ממערכת המשלבת בתוכה קניון המכיל אלפי ספקים, שמתממשקת לכל ארגון בקלות, ומאפשרת לנהל תקציב מתנות ללא הגבלה, ולהיות במעקב ההוצאות באופן שוטף באמצעות קבלת דוחות בזמן אמת בקליק אחד.

לסיום

מתנות לעובדים היא דרך מופלאה להוקיר ולהעריך את עבודתם. כשאתם בוחרים מתנות לעובדים שלכם עליכם לקחת בחשבון את כל הגורמים על מנת לדייק את המתנה ולהגביר את שביעות רצון העובדים שלכם. היום באמצעות מערכת דיגיטלית חכמה אתם יכולים לעשות זאת ללא מאמץ.

 

מעוניינים להעניק לעובדים שלכם מתנות לסוף השנה ואירועים אחרים מבלי לשבור את הראש? צרו איתנו קשר עוד היום וניתן להם מתנות בשבילכם!

 

השאירו פרטים עכשיו ואנו נדאג ליצור איתכם קשר בהקדם