מתנות לעובדים ליום גיבוש

אנחנו עובדים לחגוג את העבודה שאנחנו עושים, את ההישגים שלנו והצמיחה המקצועית של הצוות. אחד הדברים הטובים ביותר בכל חברה היא תגמול העובדים שלה על עבודה טובה, וגיבוש הצוותים ביום גיבוש מעשיר ומפנק. והכי חשוב לזכור – אין יום גיבוש בלי מתנות לעובדים ליום גיבוש.

four person hands wrap around shoulders while looking at sunset

מתנות לעובדים ליום גיבוש

אנחנו עובדים לחגוג את העבודה שאנחנו עושים, את ההישגים שלנו והצמיחה המקצועית של הצוות. אחד הדברים הטובים ביותר בכל חברה היא תגמול העובדים שלה על עבודה טובה, וגיבוש הצוותים ביום גיבוש מעשיר ומפנק. והכי חשוב לזכור – אין יום גיבוש בלי מתנות לעובדים ליום גיבוש.

במאמר הבא נבין מה חשוב להפיק ימי גיבוש לעובדים, ובעיקר מהי המשמעות המורחבת שיש למתנות שאתם מעניקים להם ביום הגיבוש.

למה חשוב לגבש את העובדים שלכם?

יום כיף לעובדים הוא הרבה יותר פרודוקטיבי לחברה ממה שאתם חושבים. הוא מעניק לעובדים שלכם יתרונות גדולים בכל הקשור במורל ומצב הרוח, תחושת השייכות וההערכה למקום העבודה שלהם. להנות יחד כצוות יעלה את רמת הפרודוקטיביות של העובדים שלכם ויעזור להם לעבוד בצורה אפקטיבית ויעילה יותר.

בואו נכיר יחד כמה מהיתרונות הבולטים שיש ליום גיבוש לעובדים שלכם:

  1. יוצר ומאחד קהילה בתוך מסגרת העבודה
  2. מחזק את יחסי עובד-מעביד
  3. מגביר את המורל והמעורבות בצוות
  4. מספק הזדמנויות להכרת תודה והערכת העובדים
  5. משפר מיומוניות תקשורת עבודת צוות
  6. מפתח כישורי מנהיגות

רעיונות למתנות ליום גיבוש לעובדים

יום גיבוש הוא יום כיפי, מרענן, מלא בפעילויות ובעיקר מפגש חברתי מאחד ומגבש. מתנות ליום גיבוש לעובדים יכולים להיות פעילויות הקשורות ביום עצמו, או מתנות שישמשו להמשך הגיבוש גם בשגרת העבודה לאחר יום הגיבוש. ריכזנו עבורכם כמה רעיונות יצירתיים למתנות גיבוש לעובדים.

שוברי מתנה

המתנה המושלמת לכל מאורע לתגמול עובדים! באמצעות שוברי מתנה לעובדים אתם יכולים לעשות שימושים רבים כמו לתגמל עובדים בתחרויות במהלך יום הגיבוש, וגם תגמול כללי שיגרום ליום הגיבוש הזה להיות בלתי נשכח. שוברי מתנה לעובדים היא מתנה בעלת יתרונות רבים כמו: נגישה, קלה לניהול, מתנה ירוקה וגם מתנה שווה לכולם.

משחקים

ערכת משחקי קלפים או משחקי קופסא יכולה להיות דרך מצויינת לתגמל עובדים ביום גיבוש. ערכת משחקים יכולה לשמש להם גם בחיים הפרטיים, וגם ביצירת גיבושים קטנים ביניהם במהלך ההפסקות בעבודה. כשבוחרים מתנה מהסוג הזה יש להתאים את המשחקים לצורך, על מנת שיהיו יעילים ולא יגזלו זמן רב במהלך יום העבודה.

מארז אלטרנטיבי

כשאנחנו מדברים על מארז אלטרנטיבי אני מדברים על מארז בו יש ערך משמעותי מחשבתי עבור העובדים שלכם. מארז שיכול לכלול טיפול אלטרנטיבי, משחק מחשבתי לתרגול הרגלי עבודה נכונים ועוד המון. מניסיוננו, מתנות ליום גיבוש אהובות יותר כאשר העובדים מרגישים שיש להם משימה שדורשת מהם להקדיש מחשבה, משימה כיפית ומרעננת שיכולה להראות את כישוריהם הנוספים לשאר חברי הצוות, ולהכיר אחד את השני טוב יותר.

סדנה מגבשת

סדנה מגבשת יכולה להיות המתנה המושלמת עבור תחרויות לצוותים ביום גיבוש, המנצחים יזכו בסדנה כיפית ומגבשת, ובנוסף יום חופש מעצים מחוץ למשרד. 

מחברת תודה

התודה היא מילה משמעותית פותחת שפע והרמוניה בקרב אנשים. כשאתם מעניקים לעובדים שלכם מחברת תודה, אתם מראים לכם את ערכה של ההודיה, אתם בעצם מודים להם על עבודתם, ומסייעים להם להודות בעצמם על הטוב שיש בחייהם. מחברת תודה היא מתנה שאנחנו אוהבים במיוחד, גם בגלל יכולות פתיחת השפע שיש לה, וגם כי אתם יכולים לעשות אותה מחברת ממותגת ומעוצבת שתשווק את החברה ותחזק את שמה הטוב.

ערכת פיקניק להפסקה

שגרת היומיום במשרד הופכת לעתים לשוחקת ומשעממת, כשכל יום נראה אותו דבר כמו קודמו, בשעה קבועה ניגשים לחדר האוכל ואוכלים יחד, וממשיכים לעבוד. ערכת פיקניק היא פתרון מושלם עבורכם להעניק לעובדים שלכם זמן איכות אינטימי עם חברי הצוות שלהם במהלך ההפסקות בעבודה. הערכה תייצר אווירה שונה, ותקרב לבבות.

ערכה להכנת קוקטיילים

כמנהלים השאיפה שלכם שהעובדים שלכם יהיו בקשרים טובים בשעות העבודה וגם מחוצה לה. כשאתם נותנים להם ערכה להכנת קוקטיילים עם מתכונים ואביזרים מדויקים לשימוש, אתם יכולים גם להוסיף רעיונות למשחקי חברה לערבי חברים לעבודה אינטימיים יותר ואישיים.

לסיכום

לימי גיבוש לעובדים יש יתרונות רבים ומגוונים, והענקת מתנות ליום גיבוש לעובדים היא הדרך הטובה ביותר למקסם את הפוטנציאל של היום הזה מהעובדים שלכם. ימי גיבוש מייעלים תהליכים בחברה באופן משמעותי כי הם מעלים את רמת הפרודוקטיביות של העובדים, מפתח להם כישורי ניהול ועבודה בצוות, משפר את התקשורת בין העובדים וגם משפר את יחסי המנהלים והעובדים. 

מתנות לעובדים ליום גיבוש היא דרך נהדרת להראות לעובדים שלכם את ההערכה שלכם ואת הערך שלהם לחברה. כדי למקסם את הפוטנציאל אתם יכולים לבחור במגוון רחב של מתנות ליום גיבוש שיתאימו למאורע.

מעוניינים לשמוע עוד? צרו איתנו קשר עוד היום והתחילו לנהל את המתנות של העובדים שלכם בצורה חכמה ומשתלמת יותר.

השאירו פרטים עכשיו ואנו נדאג ליצור איתכם קשר בהקדם