מתנות לעובדים

מחפשים מתנות לעובדים שלכם? הגעתם בדיוק למקום הנכון כי אנחנו מציעים לכם את הפתרון המושלם, גם עבור העסק וגם עבור העובדים שלכם! אקסטרא גיפט קארד הינה חברה המייצרת ומשווקת מבחר ענק של מתנות לעובדים – החל משוברי מתנה לעובדים, ימי כיף, דרך פעילויות שונות ועד פרוייקטים שיווקיים לחברות וארגונים גדולים. 

מתנות לעובדים

מחפשים מתנות לעובדים שלכם? הגעתם בדיוק למקום הנכון כי אנחנו מציעים לכם את הפתרון המושלם, גם עבור העסק וגם עבור העובדים שלכם! אקסטרא גיפט קארד הינה חברה המייצרת ומשווקת מבחר ענק של מתנות לעובדים – החל משוברי מתנה לעובדים, ימי כיף, דרך פעילויות שונות ועד פרוייקטים שיווקיים לחברות וארגונים גדולים. 

אבל לא רק! אנחנו מציעים לכם מערכת חכמה לניהול וארגון כל הקשור במתנות ותגמול לעובדים שלכם. 

בואו נבין יחד איך המערכת הזאת פועלת, מה היא מאפשרת לכם וגם – איזה מתנות תוכלו להעניק לעובדים שלכם באמצעות אלפי הספקים שלנו?

אתם מעניקים מתנות לעובדים שלכם בקלות ומרוויחים מזה

אנחנו באקסטרא הקמנו עבורכם את מערכת Xtra, פלטפורמה נגישה וייחודית המאפשרת לכם לנהל באמצעותה שוברי מתנה דיגיטליים ותקציבי פינוקים לעובדים. 

במערכת אתם נהנים מאלפי ספקים שונים של מתנות, רשתות, חוויות ומסעדות. אם עולה בכם השאלה אבל איך ננהל מערך כזה? או מה לגבי הסליקה? גם לזה דאגנו לכם. למערכת יש ממשק פנימי לסליקה מקוונת מול מאות הספקים, ובנוסף יש באפשרותכם להתממשק באמצעות API למספר חברות שונות, המספקות לכם שירותי סליקה באופן מקווה של כרטיסים נטענים בבתי עסק ורשתות קמעונאיות שונות.

האפשרויות של מערכת Xtra 

מערכת ניהול תקציב פנאי ואירועים שמחים בארגון כוללת: דפי מתנות ממותגים לכל אירוע בכל תקציב

ארנק וירטואלי לטובת ריכוז וניהול של כל אירועי הפנאי בארגון במערכת אחת, מערכת תגמולים למוקדים, Xtra FUN- מערכת לניהול ימי כיף לארגונים ומערכת תמריצים בהתאמה לכל זירת מכירה.

מעניקים מתנות לעובדים בעקביות

אחד המרכיבים המרכזיים ביותר לניהול מערך תגמולים יעיל הוא העקביות שלכם. עליכם לוודא כי כל העובדים בארגון יקבלו את המתנות שהובטחו להם בזמן, כמו למשל בימי הולדת. עם מערכת אקסטרא אתם לא יכולים לפספס שום אירוע. בזכות המערכת העובדים שלכם ירגישו מוערכים, ובעיקר שהם חשובים למערכת. 

ניהול תקציב מתנות והטבות בארגון

באמצעות המערכת החכמה שפיתחנו, אתם יכולים לנהל את תקציב המתנות שלכם בכל רמה, מרמת הארגון, דרך רמת המחלקה ועד הצוות. המערכת שלנו מאפשרת לכם בקרה על תקציב המתנות, וניהול יעיל של כל מערך המתנות בקלות וללא הקדשת זמן רב.

איזה סוג מתנות לעובדים אקסטרא מציעה לכם?

אקסטרא הוקמה במטרה להעניק לכם שירותי ניהול ומתן מתנות לעובדים בצורה יעילה, נוחה ונגישה. כאן תוכלו להציע לעובדים שלכם מתנות במגוון רחב של תחומים:

 • לייף סטייל, ספא ובריאות
 • מסעדות ובתי קפה
 • תרבות ופנאי
 • אטרקציות ואקסטרים
 • חופשות בבתי מלון וצימרים
 • מארזי מתנות לעובדים
 • מתנות קטנות לעובדים

איזה מתנות נותנים לעובדים?

מעסיקים ומנהלים רבים מתלבטים סביב השאלה – איך לתגמל עובדים? כדי לסייע לכם לבחור, ריכזנו עבורכם מספר טיפים שבעזרתם תוכלו לבחור את המתנה המדויקת ביותר עבור העובדים שלכם.

לפני הכל, כשאתם לא יודעים במה לבחור, ומה כדאי, הצעד הראשון הוא לשאול את עצמכם מה הייתם רוצים לקבל? 

חקרו והבינו מה העובדים שלכם ירצו לקבל?

להבין את תחומי העניין של העובדים שלכם, יכול לסייע לכם בבחירת מתנות מדויקת לשביעות רצונם. בנוסף לכך, עצם השאלה שלכם כמנהלים, בתחומי העניין של העובדים שלכם יראה להם שאתם מעניינים בהם, וזה כשלעצמו תגמול של הערכה עבורם וזה גם ישפר את מערכת היחסים ביניכם.

מנהלים רבים מבצעים סקר תחביבים באמצעות שליחת מיילים, הפצת סקרים או באמצעות שיחה אישית. שיטות אלה יעילות לאיסוף מידע במהירות. 

מספר שאלות שתוכלו לשאול:

 1. מהם התחביבים שלכם?
 2. איזה סוג של מתנות אתם אוהבים לקבל?
 3. מהו הסרט או תוכנית הטלוויזיה האהובה עליכם?
 4. האם יש לכם ילדים, ואם כן באיזה גילאים?
 5. האם הייתם מעדיפים חופשה/ מכשיר חשמלי / שובר מתנה?


השורה התחתונה

מתנות לעובדים היא דרך נפלאה ליצור מערכת יחסים של אמון והערכה בין העובד למעביד. באמצעות מערכת אקסטרא תוכלו לתת לעובדים שלכם מתנות שוות במיוחד, ולנהל את מערך התגמולים בעסק בקלות וביעילות. המערכת מעניקה לכם אפשרות של ניהול התקציב, וגם חלוקת מתנות בעקביות על מנת שלא תשכחו אף עובד בדרך. 

זכרו! בחירה נכונה ומדויקת במתנה לעובד בעלת משמעות רבה הן לעסק והן לעובד.

למידע נוסף אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר עוד היום, ולנהל את מערך התגמולים בקלות ובמהירות.

השאירו פרטים עכשיו ואנו נדאג ליצור איתכם קשר בהקדם