מתנות לפורים לעובדים

אחד החגים האהובים ביותר על הישראלים הוא כמובן – פורים! הארץ לובשת חג, האנשים חובשים מסכות ומתלבשים בתחפושות, והחגיגה גדולה.

מחפשים מתנות לפורים לעובדים? שישו ושמחו! הגעתם למקום הנכון. מתנות לעובדים בחגים בפרט ובפורים בכלל היא חשובה ומשמעותית. בפורים, ישנה מסורת של משלוח מנות המסמלת את אחדותו של עם ישראל, ולכן יש לה משמעות כפולה.

בואו נבין איך תגרמו לעובדים שלכם לחייך בפורים, ולהרגיש שהשמחה שלהם היא השמחה של החברה.

משלוח מנות בפורים לעובדים

אחת המסורות הגדולות יותר בפורים היא הענקת משלוח מנות. משלוח המנות ניתן בדרך כלל לפני סעודת פורים שמתקיימת במהלך היום. באופן מסורתי, מדובר בשקית מתנה ארוזה או בסל מלא בכל טוב, ממתקים, חטיפים, יין ופירות. משלוח מנות ניתן כדי לחזק את האהבה והידידות בין כולם ולהבטיח שלכולם יהיה מספיק אוכל לחג הפורים.

חג פורים מציין את זה שאסתר המלכה הצילה את העם היהודי מהפור להשמיד את העם היהודי, שעליה המליץ המן, יועצו של המלך אחשורוש שרצה בהשמדתם. המחווה של שליחת משלוח מנות לאחרים היא מסר שיש אחדות בעם היהודי.

הדרך הטובה לתת לעובדים שלכם מתנות לפורים היא כמובן בצורת משלוח מנות!

רעיונות למשלוחי מנות

פורים הוא בהחלט הזדמנות לפנק את העובדים, וגם לגבש אותם. אתם יכולים להטיל עליהם משימת גמד ענק ולהעניק משלוחי מנות אחד לשנייה, ואתם יכולים להעניק לכם משלוחי מנות מפנקים מהחברה.

מארז אירוח עם קוקטיילים

מארז שיכול להתאים גם לערב צוות מחוץ לעבודה, לגיבוש העובדים שלכם. מארז שיעניק להם גם ערכה להכנת קוקטיילים וגם משקה שווה במיוחד שיוכלו לקיים את מצוות עד לא ידע.

מארז ממותג מפנק לעובדים

באמצעות מארז ממותג של החברה, אתם יכולים לנצל את פורים ולהעניק לעובדים שלכם פריטים שווים במיוחד לשימוש יומיומי. ככה למעשה אתם משווקים את החברה שלכם בצורה טובה תוך כדי שאתם מפנקים את העובדים שלכם!

שוברי מתנה דיגיטליים

המתנה הזאת היא המתנה שכל עסק אוהב לתת, וכל עובד אוהב לקבל! מדובר במתנה שלא מצריכה לוגיסטיקה, היא ידידותית לסביבה והעובדים שלכם יהיו מאושרים כי הם יכולים לבחור את המתנה שלהם בעצמם!

היתרונות של מתן מתנות לחג לעובדים

להענקת מתנות לעובדים בחגים יש יתרונות מגוונים, ומי שמרוויח מזה – זה העסק שלכם! בואו נכיר יחד כמה מהיתרונות הבולטים שמתנות יעניקו לעסק שלכם:

העובדים שלכם הרבה יותר פרודוקטיביים

עובדים שיש להם למה לצפות או להרוויח מהגדלת ראש או ביצועיים טובים, נוטים לעשות זאת. כשאתם נותנים מתנות לעובדים בפורים או בכל חג אחר, אתם בעצם מראים להם שאתם מכירים בעבודה הקשה שהם עושים, ושהם מוערכים.

הלקוחות שלכם יאהבו אתכם הרבה יותר

רוב הלקוחות שלכם יהיו במגע לראשונה עם העובדים שלכם, לא איתכם. אם אתם שומרים על מצב הרוח של העובדים שלכם, גם הלקוחות שלכם ירגישו את זה באופן מיידי. בנוסף לכך, עובדים מרוצים שמרגישים מוערכים יותר נוטים לעשות את עבודתם על הצד הטוב ביותר ולהעניק ללקוחות חוויה חיובית ואפילו בלתי נשכחת,  מה שיגרום לכל לקוח להרגיש מיוחד, ולקבל את היחס שמגיע לו. 

העובדים שלכם לא ירצו לעזוב

למה עובדים עוזבים חברות? זו שאלה שקשה לענות עליה, כי האמת היא שישנן סיבות רבות לעזיבה של עובדים. עם זאת, אי אפשר להתכחש לזה שחוסר שביעות רצון ממקום העבודה יכול להיות סיבה מרכזית לעזיבה. עובדים נשארים יותר במקום עבודה שהם רואים בו מקום מהנה ומתגמל, כשהעובדים שלכם ירגישו ככה, סיכוי גבוה שהם ישארו יותר.

העובדים שלכם יהיו מעורבים יותר

אתם רוצים עובדים מעורבים ונוכחים, עובדים שישתתפו בישיבות ויגדילו ראש, יציעו רעיונות בהתלהבות ושהארגון יהיה חשוב להם. התעניינות ומעורבות שהולכת ופוחתת של העובדים יכולה להתבטא באדישות, הסחות דעת והיעדרות מהעבודה. עליכם לשמר את ההתלהבות של העובדים מהעסק ומהמטרות והשאיפות שלו באמצעות מתן מתנות לפורים או לכל חג אחר. עובדים מאושרים יוצרים חברות מצליחות, כאשר ההצלחה של החברה מבוססת על המוטיבציה של העובדים שלה. 

מתנות לפורים לעובדים עם אקסטרא

ארגונים רבים מסתבכים ונרתעים ממתן מתנות לעובדים בגלל כל המערך הכרוך בזה. בדיוק בשביל זה הקמנו את מערכת XTRA לעסקים. מערכת חכמה ונגישה לניהול תקציבי תגמול לעובדים וחלוקת מתנות ביעילות וללא מאמץ כלל.

המערכת מעניקה לכם גישה לאלפי ספקי מתנות שונים, אפשרות לניהול חלוקת המתנות והתקציב השוטף שיש לכם, ואם אתם בוחרים בשוברי מתנה – העסק הופך לפשוט אפילו עוד יותר.

השורה התחתונה

פורים הוא חג המתנות ללא ספק! זוהי הזדמנות מעולה לפנק את העובדים שלכם, וגם לגבש אותם באמצעות פעילויות של משלוחי מנות או גמד וענק. בנוסף לגיבוש, כשאתם מעניקים לעובדים שלכם מתנות אתם למעשה מראים להם כמה הם חשובים לחברה, וכמה אתם מעריכים אותם. לתחושה ההערכה הזאת יש ערך רב עבור החברה ועבור העובדים שלה.

מעוניינים לחלק לעובדים שלכם מתנות לפורים ? צרו איתנו קשר עוד היום, ותגלו עד כמה זה פשוט ומשתלם במיוחד!

השאירו פרטים עכשיו ואנו נדאג ליצור איתכם קשר בהקדם