מתנות ליום המשפחה לעובדים

יום המשפחה קרב ובא, וזוהי הזדמנות נפלאה לתת לעובדים להרגיש כמו משפחה. הרי אנחנו רוב הזמן נמצאים במשרד במחיצת הקולגות שלנו, אנחנו מכירים אותם כבר כל כך טוב עד שאנחנו הופכים למשפחה חדשה. מתן מתנות לעובדים ביום המשפחה הוא משמעותי מאוד גם לחברה וגם לעובד, המתנות יגבירו את שביעות הרצון של העובדים שלכם ממקום עבודתם, והם יהיו עובדים יעילים ולויאלים יותר.

במאמר הבא נבין יחד מהי המשמעות של יום המשפחה ומהו מסמל, נמליץ על מתנות עבור העובדים שלכם ליום המשפחה, ונספר לכם איך אתם יכולים לתת לעובדים שלכם מתנות מבלי לשבור את הראש.

מה מסמל יום המשפחה?

יום המשפחה מצויין בחודש שבט ביום הל’ לחודש, ביום שבו נפטרה הנרייטה סאלד, מייסדת ארגון הנשים הציוניות “הדסה”. תחילה יום המשפחה הוקדש לכבוד האמהות ונקרא גם יום האם, והוא שונה ליום המשפחה בשנות ה80 לציון חשיבות הקשר בין כל בני המשפחה.

המשפחתיות היא חשובה, מאחדת והמקור הראשוני בהתפתחות של כל אדם. ככל שנדגיש את משמעות הקשר, וניתן לזה מקום בחיי המשרד, העובדים שלנו יהיו יעילים יותר ומאושרים יותר. לכן, לכבוד יום המשפחה אתם יכולים להעניק לעובדים שלכם יום חופשה על חשבון המערכת, שיתפנקו עם כל המשפחה, או להעניק להם מתנות מפנקות אחרות.

מה נותנים לעובדים ליום המשפחה?

פעילויות משפחתיות

המתנה המושלמת ביותר ליום המשפחה היא פעילות משפחתית מגבשת שתחבר את העובדים שלכם לבני משפחותיהם, שיצברו חוויות מקרבות ויפתחו שיחות מרתקות במשרד. אתם יכולים להעניק שלכם סדנאות מותאמות לחג כמו סדנת נטיעת עצים, סדנאות שוקולד ויצירה, או למשל קטיף משפחתי ועוד.

מארזי מתנה לכל המשפחה

מארזים הם תמיד מתנות שכיף לקבל, ובמיוחד כשמדובר במתנה שכל המשפחה יכולה לפתוח ולהנות ממנה כמו מארזים הכוללים משחקי קלפים ומשחקים אחרים, מארזי מוכנים להכנה של מוצרים לערב משפחתי מגבש במיוחד ועוד המון רעיונות מקוריים.

טיולים וקמפינג

חופשה משפחתית היא דרך מעולה לחבר ולהתקרב, ולהכיר יותר. אתם יכולים להעניק לעובדים שלכם שוברי טיולים בארץ וקמפינג, ואפילו חופשות בבתי מלון מפנקים. בטיולים משפחתיים המתח נשאר לרוב מאחור, והאוירה החדשה פותחת את הלב. העובדים שלכם יהנו בחיק המשפחה, ויחזרו לעבודה מאושרים עם כוחות מחודשים.

שוברי מתנה לעובדים

המתנה שכל העובדים אוהבים לקבל – שוברי מתנה לטו בשבט לעובדים. מי לא רוצה לבחור בעצמו את המתנה שלו, ואיזו חברה לא תרצה להעניק מכל מקום, בכל זמן, בכל תקציב תוך שמירה על הסביבה? גיפט קארד לעובדים מביא עימו יתרונות רבים גם למעסיקים וגם לעובדים, אתם יכולים להעניק להם מתנה שאתם בטוחים שהם יאהבו, כי הם יבחרו אותה בעצמכם.

איך נותנים לעובדים מתנות בקלות?

חיפוש מתנות לעובדים יכול להיות ארוך, מתיש ואפילו יקר בסופו של דבר. היום, באמצעות מערכת חכמה ופשוטה למשתמש, אתם יכולים לנהל את כל מחלקת המתנות של העובדים שלכם לאורך כל השנה במקום אחד, שפשוט עושה הכל בשבילכם.

יום המשפחה הוא יום חשוב ומשמעותי שכל משרד חייב לציין ולהכיר במשמעותו. אתם יכולים להעניק לעובדים שלכם יופם חופש על חשבון המערכת, פעילות משפחתית מגבשת או שובר מתנה לבחירתם החופשית. כל שעליכם לעשות הוא להתקשר למומחים של אקסטרא, להתחבר למערכת ופשוט להקליק.

מערכת חכמה לניהול מתנות לעובדים

מערכת XTRA לעסקים פותחה במטרה לתת לכם מענה לניהול תקציב המתנות בחברה ורכישת המתנות ושליחתם ישירות לעובדים. באמצעות המערכת אתם יכולים להגדיר בקלות את גובה התקציב שלכם לאירוע ספציפי או לשנה שלמה, להזין את פרטי העובדים שלכם ולתת למערכת לעבוד בשבילכם. 

המערכת תציע לכם קניון מותגים ענק המכיל אלפי ספקים שונים ממותגי האיכות המובילים ועד למארזי בוטיק ישראליים ויחודיים. תוכלו להעניק לעובדים שלכם ארנק דיגיטלי ללא הגבלת זמן, שיוכלו לממש את המתנה בכל זמן ללא תוקף. 

העובדים שלכם יהנו מבחירה חופשית ובמימוש מתנה בכל זמן, והחברה שלכם תהנה מחסכון בזמן ובכסף. בזכות העובדה שאקסטרא עובדת בשיתוף עם הספקים הגדולים, ויש לה קהל לקוחות נרחב, אתם נהנים ממחירים אטרקטיביים וגם חוסכים לעצמכם את ניהול המשא ומתן מול הספקים.

עדיין מתלבטים? צרו קשר עוד היום עם צוות אקסטרא והעניקו לעובדים שלכם מתנות בקלות.

השאירו פרטים עכשיו ואנו נדאג ליצור איתכם קשר בהקדם